O mně

Jmenuji se Pavel Ploch.pavel-ploch-profil-400x561

Jako aktivní sportovec jsem dosáhl až na nejvyšší metu. V roce 2001 jsem se coby reprezentant České republiky stal mistrem světa v americkém karate. V roce 2014 jsem tento úspěch na mistrovství světa zopakoval v disciplíně lightkontakt.

Kickboxu, kam tyto disciplíny spadají, jsem se věnoval mnoho let a sbíral i další úspěchy. Ke všem mým titulům mi však pomohla především změna v myšlení. Stal jsem se také trenérem v kickboxu a získal jsem bohaté zkušenosti s vedením jednotlivců i týmů lidí. Celou tu dobu se mi odkrývaly souvislosti s psychikou a já přemýšlel o způsobech, jak používat lidský potenciál naplno, což hodně lidí nedělá. Propojení fyzické stránky s psychikou je pro mne zásadní téma.

Coby vedoucí sportovního klubu Bulldog´s gym jsem dosáhl se svými závodníky mnoha sportovních úspěchů a vím, jak zásadní úlohu pro vítězství má psychická připravenost. Proto jsem se stal koučem a začal pracovat s lidmi i přes psychickou úroveň. V roce 2013 jsem absolvoval akreditovaný výcvik koučinku u Radvana Bahboucha a otevřel si svou vlastní praxi coby kouč a mentální trenér.

Během dvaceti pěti let v oblasti sportu jsem se naučil používat zdravě svou mužskou energii a přirozenou agresi. Vím, jaké to je umět dát ránu a zároveň ji dostat, jak tento kontakt s fyzickou silou člověka pozitivně posune i v jeho běžném životě. Proto jsem začal doprovázet klienty i v tématu zdravé mužské energie a rozvoje přirozené agrese, která je v dnešní společnosti mnohdy nezdravě zdeformovaná a používaná špatně, jak u mužů, tak u žen.

Jestli chcete vědět, zda to opravdu funguje, zavolejte mi a můžeme se domluvit na prvním setkání, kde si řekneme, jak bych mohl pomoci právě vám.

Pavel Ploch