O mně

Jmenuji se Pavel Ploch. pavel_portret  

Jako aktivní sportovec jsem dosáhl až na nejvyšší metu. V roce 2001 jsem se coby reprezentant České republiky stal mistrem světa v americkém karate. V roce 2014 jsem tento úspěch na mistrovství světa zopakoval v disciplíně lightkontakt.

Kickboxu, kam tyto disciplíny spadají, jsem se věnoval mnoho let a sbíral i další úspěchy. Ke všem mým titulům mi však pomohla především změna v myšlení.

Od mého prvního světového úspěchu již uplynulo poměrně dost času a nyní se snažím své sportovní zkušenosti a dovednosti předat dalším bojovníkům jako trenér 2. třídy. Postupně jsem si ale začal uvědomovat, že stejně jako mně, ani ostatním k úspěchu nemůže stačit pouze perfektní fyzická kondice a technická připravenost. Stejně tak důležitá je i psychická příprava. A zároveň jsem si i potvrdil, že stejně jako ve sportu to funguje i v ostatních oblastech – jak v profesním, tak soukromém životě. Proto jsem se rozhodl dát se na dráhu kouče – neboli mentálního trenéra.

Jestli chcete vědět, zda to opravdu funguje, podívejte se na mé reference nebo na techniky a metody, které se svými klienty používám.

Pavel Ploch