Kontakt

Pavel Ploch – mentální trenér pavel_portret
Tel.: 604  533 902
E-mail: plochor1@gmail.com

 

Adresa:

mapa
Centrum Vědomí
Pod Zvonařkou 2317/1 Praha 2 – Vinohrady 

Najdete nás zde

Cesta:

Až se dostanete do ulice Pod Zvonařkou, přímo před sebou uvidíte asi po 15 metrech zelenou branku se žlutou vilou na zahradě v kopci. Zazvoníte u branky na zvonek “Centrum Vědomí” – TLAČÍTKO VLEVO!  Bzučákem vám otevřu branku a vy půjdete po chodech nahoru do vily. Ve vile V SUTERÉNU vlevo najdete Centrum Vědomí.

Cesta MHD:

Je možné jet tramvají č. 11 nebo 13 z Muzea nebo I.P.Pavlova a vystoupit na zastávce Pod Karlovem (cesta trvá asi 5 minut). Budete pokračovat ještě asi 100 metrů po směru tramvaje a za obloukem silnice zahnete do první odbočky vlevo – do průjezdu v domech. To je ulice Pod Zvonařkou. Centrum Vědomí se nachází ve žluté vile v kopci. Zazvoníte u zelené branky na levý zvonek Centrum Vědomí a po otevření vrátek půjdete nahoru, vstoupíte do vily do suterénu vlevo.

Cesta autem:

V ulici Pod Zvonařkou není možné parkovat kvůli modrým zónám. Je však možné zaparkovat na nedalekém placeném parkovišti s parkovacími automaty, kde od 8:00 do 18:00 stojí jedna hodina parkování 40 Kč, maximální délka stání je 2 hodiny. Parkoviště je během dne vždy volné. Od 18:00 je parkoviště zdarma. Placené parkoviště se nachází na Bělehradské u viaduktu. (Mezi tramvajovou zastávkou Nuselské schody na Bělehradské a železničním viaduktem.) Viz mapa zde.

Zdarma je možno parkovat asi 30 metrů za viaduktem na ulici Bělehradská nebo v ulici Závišova.